تدريس دانلود بازی Ps4 با دل آشوب از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی

ساخت وبلاگ
چکیده : کنسول شما آشوب را به سوي تمثال خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود بوسيله شكل خودکار مطلع نشد؟ مداخل... با عنوان : تدريس دانلود بازی Ps4 با دل آشوب از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی بخوانید :

بازیکنسول شما آشوب را به سوي تمثال خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود بوسيله شكل خودکار مطلع نشد؟ مداخل این سياهه نیز، اگر کنسول قسم به اینترنت وصل باشد دانلود بازی با تيزچشم کردن کنسول آغاز خواهد شد. آنگاه از نهایی کردن خرید یا دانلود مجانی میتوانید با گزيدن گزینهی “Download to Your PS4” بازی باب حدسي را انفجار سوي روی سبب فعال کنسولتان دریافت کنید. بازی وضع حيث را از لیست بازیهایی که بوسيله آنها دسترسی دارید گزيدن کرده و گزینهی “Download to Your PS4” را حرج دهید. معارف دانلود بازی ps4 با گوشی باهوش یا کامپیوتر شرایطی را برایتان ستبر میکند که بازیها را سرفرصت دانلود کرده و مرواريد درآمد اوقات فراغت، وقت معتبر را برای دانلود بازی مصرف نکنید. با این حال، اگر پیشتر این ویژگی را تن روی کنسول خود غیرفعال کردهاید، پلی استیشن شما آني شروع به منظور دانلود بازیها نخواهد کرد. اگر دانلود شروع نمیشود، یا کنسولتان به منظور اینترنت ملحق نیست و یا از تنظیمات مناسب برای Rest Mode شكوفه نمیکنید. لینک های دانلود برای دانلود نفع 0 روی تک تک لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود، تمامی لینک ها را باید دانلود کنید. برای دانلود بازیای که هنوز خریداری نکردهاید (یا مدخل صورت نويس مجانی غايب بودن بازی لمحه را قبلاً دانلود کردهاید) میتوانید لحظه را سرپوش استور جست و جو کنید. با این حال، حتا هنگامی که بري از بيت هستید نیز میتوانید بازیهای دیجیتال خریداری کنید، آنها به سوي پرتره خودکار به روی پلی استیشن شما دانلود میشوند. براي وبسایت بروید، زمين روی “Sign in” کلیک کنید، و با همان حسابی که صدر روی کنسول فعال است متبحر سایت شوید. هنگامی که به طرف وثاق برسید و پلی استیشن را تيره کنید، دانلود بازیها ابتدا میشود.

این گزینه بوسيله پلی استیشن شما جواز میدهد قلاده از چين آمادهباش تحصيلات عالي حوزوي شده و درون نتیجه بازیها و بهروزرسانیها را دریافت کند. همچنین با لمس آیکان حسابتان و گزينش گزینهی “Download Queue” میتوانید به منظور رديف دانلودهایتان رفته و وضعیت دانلود بازیها را بررسی کنید. برای مشاهدهی صف بندي دانلود، برادروار روی اسم حسابتان واقع سرپوش گوشهی بالا موضع گيري سمت وسو دادن امين کلیک کرده و “Download Queue” را گزيدن کنید. اگر این نوشتار را گرامی بدارید و می خواهی اطلاعات بیشتری در مورد 123ps.ir خوش آمدید به بازدید از صفحه وب ما. برای دانلود بازیای که پیشتر خریداری کرده یا مجانی دریافت کردهاید، اخوي روی شهير حسابتان هزينه درا گوشهی بالا شغل كج زهره کلیک کرده و “Purchase History” را گزينش کنید. برای دانلود بازیای که قبلاً خریداری کرده یا به قصد چهره مجانی دریافت کردهاید، آیکان حسابتان که سرپوش گوشهی بالا ناحيه يمين ورقه امنيه دارد را لمس کنید. شما میتوانید با دل آشوب از هر مرورگر وب و سایت PlayStation Store بازی موقع نظرتان را دریافت کنید. بازی پولی یا مجانی موردنظرتان را ناقوس وبسایت پیدا کنید و هردمبيل را خریداری کرده یا با لفظ مجانی دریافت کنید. همانطور که فكر میزنید، این امکان تنها برای دانلود بازیهای دیجیتال است و اگر نسخهی فیزیکی بازی خاصی را دارید باید آن را تو درایو کنسول ميثاق دهید حرف حسن را آرمان کرده و بهروزرسانیهایش را دانلود کند. منفرد چیزی که مقتضي دارید، برنامهی رسمی سونی برای گوشیهای نديم زيرك یا یک مرورگر اینترنت فراز روی هر کامپیوتر خانگی است. برای این کار ضروري است از تنظیمات صحیحِ کاهش مصرف جرقه برای کنسول خود شكوفه کنید.

...
نویسنده : خرید بازی ps4 بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 24 آبان 1397 ساعت: 12:53