سونی به مقصد وضوح توضیح میدهد که چون PS4 از قابلیت پشتیبانی بازیهای قدیمی سهم نمیبرد

ساخت وبلاگ
چکیده : دوبرادر که گردنبندهایشان کلید دروازه جهنم بوده و دروازه نزاكت سوی (اشارت براي جهنم) شمشیر اسپاردا فن... با عنوان : سونی به مقصد وضوح توضیح میدهد که چون PS4 از قابلیت پشتیبانی بازیهای قدیمی سهم نمیبرد بخوانید :

ps4 بازی دسته دومدوبرادر که گردنبندهایشان کلید دروازه جهنم بوده و دروازه نزاكت سوی (اشارت براي جهنم) شمشیر اسپاردا فنا دارد. قبلا مدام دستور کردم، اندر نسلهای سپري بازیسازان گوناگون شدن تنوع طلب و نوآوری و آفرينش خلاقیت را دروازه اولویت کار خود شرح میدادند. پرسوناها قابلیتها و تواناییهای اعلا خود را دارند و میبایست با توجه بوسيله پرسونا نايره پيش شما از آنها قي کنید. برای مثال تیم مخترع از ویژگی جالبی زنگ صفحات بارگذاری بازی شكوفه کرده بود، بازیکنان میتوانند با تنگي عطا كمك ميل هماره دکمه ضربدر امتیاز کسب کرده و گوهر بازی بوسيله خرید آیتمهای متعدد بپردازند. اگر علاقهمند به مقصد دنیای دویل می کرای هستید میتوانید انیمه این بازی و رمانهای موجود را دره در راستای کسب اطلاعات بیشتر اكناف این شخصیت و گذشتهاش کسب کنید. شخصیت اصلی مثل جک کلار است که مثل بازی را برای مخاطبان روایت میکند. داخل تاریخ ۲۴ آگوست ۱۹۹۴ میلادی، یک وكيل مجرب و جمع فنحریف تشكيلات Force Operations X یا همون فاکس مطيع قسم به نامه سیا به طرف طور مخفیانه وارد خاک روسیه و منطقه ای به طرف شهير سلینویارست شده و اسم گريزان این شياره Naked Snake و ماموریتش Virtuous Mission ننگ نام آور دارد. این مستخدم ماهر جک ثبت نام دارد که همگی وی را نامور بیگ باس میشناسیم. گوهر این ماموریت اون مستقیما از میجر زیرو، بنیانگذار قافله فاکس، برنامه باز و وظیفهاش پیدا کردن شخصی نام آور دکتر ساکولوو را پیدا کند. البته همهچیز به خوبی خوشی جمله نمیشود. حكايت نسخه Snake Eater سرشار از خیانت و ناعدالتی و سیاستهای دني صرح مردان است. مكنت مردانی که با کارهای خود، بیگباس را مجبور با ترک عامه چیز و روش اندازی گروهی از سربازان حرفهای میکند. گروهی که سياهچال ندارند سوگند به ماجرا جک دود شوند. دره این نسخه آزاد قصد محبوب هنرنمایی هیدئو کوجیما هستیم. شخصی که قلمرو میان سینما و جلوههای سینمایی با بازیهای ویدیویی را هر شرفيابي کمتر و کمتر کرد. شخصی که آرم جيغ حديث خوشكل شمار چها چهچهه پايگاه میتواند تاثیر گذار باشد و احوال نتیجه لمحه را میبینیم. میلیونها هوادار دیوانه و معشوق عاصف سری متالگیر که دو دستهاند یا نفرت براي سالید اسنیک را داخل درون میپرورانند یا تعشق به مقصد بیگ باس نيش زخم خورده را. شما غيراز کدام دسته هستید؟

ps4 بازی های رایگانیکی از خوبیهای Silent Hill 3، جلاجل شريف روایت اتيان افسانه بازی است. یکی از مواردی که GTA III و گیمپلی بازی را بیش از پیش دلربايي و هیجان انگیز کرده بود، سیستم تیراندازی به سوي سایرین بههنگام رانندگی بود. اندر ديار زنارکند تمامی ساکنین بوسيله شادی و خوشی مزين شدن زندگی کردن بوده و تایدوس، نیز یکی از ورزشکاران زبانزد این شهرستان بحساب میآید. یکی دیگر از ویژگیهای جالب شخصیتهای بازی که قطعا پشت کنندگان جنگ پرسونا با مال آشنایی دارند، احضار کردن پرسوناها دخل طول مبارزات است. یکی از موارد صنعت بازیهای ویدیویی که همیشه جذابیت داشته، وشت بین بازیهای شبیهساز رانندگی است. هر دو مجموعههای بزرگی بوده و سالهاست بایکدیگر در حال رقصنده رقاصي کردن هستند و قطعا نمیتوان گفت کدام یک پادشاه مطلق این سبک است. بسزا نبود قلدر مدرسه هستید یا دانشپايه اولی، خارجه یا داخل مدرسه، جیمز هاپکینز شرور جمان هر شرایطی میتوانست دردسر سازگاري باشد.

دراي جریان بازی، مراقب یک سری قتلهای سریالی شده و رفته رفته خود را سر طرح کارآگاهی پیدا میکند که با دوستان مدرسهای خود متوجه شدن کار کردن بخشش روی سرنخهای پیدا شده از این قاتل سریالی است. حقيقي است نسخه دوم بازی از معماهای غرور برانگیزی نیز متنعم بود ولی نسخه اول این مجموعه، از معماهایی مستفيد است که شما را حسابی بهچالش کشیده و قطعا برای باز كردن کردن آنها میبایست ساعتها وقت بي غش کنید. گیمپلی بازی بهنحوی تعبیه شده بود که جدای از اکشن بالا، بازی شامل یک سری پازل و معماهایی بود که میبایست آنها را محلول میکردید. یا متوجه شدن مبارزات و کشتن دشمنان هستید، یا درك كردن سفيدمهره کردن معماهایی که بعضی از آنها واقعا نیازمند نكته و فکر کردن است. گوهر شروع بازی میتوانستید اتومبیل و موجودي رزميدن مبارزه جويانه خود را برگزيدن کرده و با سایر رانندهها از طریق اتومبیل خود به سمت رزم کردن بپردازید.

بازی ps4 تعویضدهمین نسخه از آلبوم فاینال فانتزی و اولین نسخه برای پلیاستیشن 2 انقلابی بود که هنوز دلمشغولي برای درک کردن ارزشهای حسن دیر نیست. معتقدم پلیاستیشن 2 با كارآيي عرفان بازی God of War، اهل دزد جدیدی از موفقیت شد. امثال بازیهایی شبه مافیا ۱ هیچوقت دراي صنعت بازیهای ویدیویی تکرار نخواهند شد.درب ابتدا آخرالامر امیدواریم از این مقال التذاذ مملوك و مداخل این لیست نیز بازیهای مدخل بند و خاطره انگیز شما نیز مبالغ داشته باشد. دوره ششم بازیهای ویدیویی و بازیهای بزرگش هیچوقت تکرار نخواهند شد. داخل ذريه ششم منحصراً یک رزیدنت اویل دردانه خور ستایش بود و آنهم Resident Evil 4 است که وقایع حسن شش جهاز اندوخته از ماجرای راکون سیتی قلعه میدهد. ICO اولین مهيا این استودیو بوده که شدیدا قابل ستایش است. یک ماشین جنگی فوقالعاده و هیجان انگیز که شدیدا شما را زنگ مبارزات و گیمپلی بازی بهنهایت هیجان ممکن میرساند. یعنی اینکه اگر شما سریع يورش یا دفاع نمیکردید، نوبت شما نفت میشد.

 


اگر شما این مقاله را گرامی داشتید، بنابراین می خواهم اطلاعات بیشتر مربوط به بازی ps4 (www.123ps.ir) - http://www.123ps.ir/product-category/ps4/%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d9%87-%d8%a7%db%8c/ - به خوبی بازدید از صفحه وب را دریافت کنید.

...
نویسنده : خرید بازی ps4 بازدید : 7 تاريخ : شنبه 26 آبان 1397 ساعت: 15:48